naglowek

naglowek

niedziela, 22 września 2013

Crazy Past Week

Hej!
Kolejny post po przerwie, aż mi tak dziwnie... No ale nic. ^^ W ostatnim tygodniu byłam na wyjeździe integracyjnym z naszym rocznikiem. Było na prawdę super! Dyskoteka, ognisko, park linowy, gadanie i wiele innych rzeczy. O odpałach, które powodują, że włos jeży się na głowie nawet nie mówię. Poznałam bardzo dużo nowych, świetnych ludzi. Generalnie początek w gimnazjum jak najbardziej na "tak". Dzisiaj z kolei byłam z moimi dwoma koleżankami w parku linowym i w ZOO. Przepraszam za jakość robionych zdjęć. Nie ma jak to prowadzić bloga i robić zdjęcia telefonem ;)
Tygryski największa atrakcja oczywiście. To akurat była rasa największych tygrysów na świecie. W klatce była para, samiec i samica, akurat udało mi się zobaczyć jak "zamieniają wartę", jak i uwiecznić na zdjęciu jak się witają.Po ZOO, w drodze powrotnej zajechałam do Rossman'a po korektor od Rimmel'a (jest na przecenie). Zawsze się na niego czaiłam, ale jakoś nigdy nie było okazji kupić, ale postanowiłam, że muszę go w w końcu kupić, szczególnie, że jest na sporej przecenie. Pełna nazwa to Rimmel Concealer Match Perfection. Mój ostatni korektor po prostu zasługuje na miejsce na śmietniku. Był on od Synergena, w sztyfcie i nigdy więcej go nie kupię. 


Musicie wiedzieć, że przez tą przerwę mój sposób pisania się bardzo pogorszył, może i to były "tylko" trzy tygodnie, jednakże zależy z jakiej perspektywy się patrzy. Wyszła z tego postu trochę taki lifestyle i recenzja. Wiem, że wchodzicie na mój blog i czytacie, mam nadzieję, że jakiekolwiek komentarze będą się powoli pojawiać wraz z czasem. :)

2 komentarze:

 1. Fajne zdjęcia, śliczne tygryski :) Właśnie poluję na dobry korektor więc może też sobie taki kupię :)
  dreamsforeverx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczne zwierzęta, ja aktualnie nie używam korektora, ale jak zaczne to na pewno skorzystam z tego, który niedawno zakupiłas. :)

  Zapraszam do siebie.
  http://blacklifeprinces.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥Jeden komentarz = jeden uśmiech.♥
♥Komentarz u mnie = komentarz u ciebie.♥
♥Jeśli spodoba mi się twój blog- zaobserwuję.♥
♥Nie odpisuję na spamy, ponieważ nie sa one komentarzami.♥