naglowek

naglowek

poniedziałek, 11 listopada 2013

SLR camera from the 80's

Hejo!
Jak u was?
Nie pisałam od dziesięciu dni, ponieważ najzwyklej w świecie nie miałam czasu, testy i testy... Jutro test z matmy, kartkówka z polaka i jeszcze coś na pewno. Każdy ma roboty dużo, dobrze, że dwa tygodnie pod rząd były trzydniowe weekendy hah. Jednak i to nie dało mi możliwości wyspania się. Dzisiaj, pierwszy raz od dwóch tygodni pospałam 9 godzin! Nareszcie. Chciałam wam dzisiaj pokazać pewne cudo, na którym tata mi tłumaczył funkcje i opcje lustrzanki. Pokazywał na 30-letnim Pentaxie! Przepraszam, że zdjęcia są "żółte" i ciemne, ale telefon plus brak światła = coś "świetnego"...
Już wiem co się znajdzie na mojej liście prezentów na święta: filmy do tej kamery, nie wiem gdzie je jeszcze sprzedają, ale na pewno znajdę ten sklep! ;) Tata nauczył mnie co to jest przesłona, jak ma się do czasu i wiele innych rzeczy, których nie wiedziałam - czyli po prostu podstawy. Niedługo (czyt. za 11 dni) mam 13 urodziny! Hah, dołączę do 99% osób z mojego rocznika. Zawsze jestem najmłodsza, ale traktuję to jako plus. See you sunshines!!!

5 komentarzy:

 1. Fajna kamerka :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo codziennie mam jakiś test :)
  dreamsforeverx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nauka, nauka i nauka... Masakra jakaś... Fajna camera... A planujesz jaksi specjalny psot z okazji swoich urodzin? Już na przyszłosć życzę sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny!
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post :P
  Fajna kamera xd
  obserwuję i zapraszam do siebie :*
  http://sialalala96.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥Jeden komentarz = jeden uśmiech.♥
♥Komentarz u mnie = komentarz u ciebie.♥
♥Jeśli spodoba mi się twój blog- zaobserwuję.♥
♥Nie odpisuję na spamy, ponieważ nie sa one komentarzami.♥