naglowek

naglowek

wtorek, 19 sierpnia 2014

Przywileje wolnych dni

Witajcie!
Nie było mnie bardzo długo. Byla to najdluzsza przerwa od zalozenia bloga. Wiem o tym, jestem świadoma "zmarnowania" wakacji, gdy na blogach az huczy od aktywnych użytkowników. Jednak nie czułam sie na siłach, aby pisać posty. Wolałam dać sobie spokój niż na sile sklejac kilka wymuszonych zdań na krzyż. W tym czasie robiłam wiele rzeczy.

        

Po powrocie z kursu nie miałam w planach żadnego innego obozu wiec postanowiłam spotykać sie ze znajomymi oraz odpoczywać. Jeździłam na wieczorne spacery po plazy, często bywalam na starówce i w centrum, pojechałam do koleżanki na wieś, a aktualnie spędzam resztę wakacji na Helu. Mimo, iż nie robiłam masy ciekawych rzeczy to nie czułam, ze sie nudze. To był odpoczynek jakiego było mi trzeba.

        
        
        
        

Niedługo zamierzam napisać posta w stylu "Come back to school". Mam nadzieje, ze odpoczynek dal mi sie zregenorowac co przelozy sie na pomysly na posty oraz motywacje. Do zobaczenia! :)

PS: Post pisany z tableta, serdecznie przepraszam was za wszelkie niedociągnięcia językowe. 

6 komentarzy:

 1. Ja myślę, że siedzenie na blogu przez całe wakacje jest bardziej marnowaniem czasu, o wiele lepiej pospędzać czas właśnie ze znajomymi itp ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne zdjęcia! ;) Dobrze, że wróciłaś. c:

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia :)

  http://cytruskowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia :3
  czekam na post ' come back to school '
  obserwuje
  zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że się zmobilizowałaś do napisania posta. Mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu na bloga w czasie roku szkolnego, mimo nauki 😊 Powodzenia 😘 Post, który planujesz brzmi ciekawie, czekam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami takie dłuższe przerwy są potrzebne :)
  Dobrze, że już wróciłaś.


  justlife-jurka.blogspot.com


  OdpowiedzUsuń

♥Jeden komentarz = jeden uśmiech.♥
♥Komentarz u mnie = komentarz u ciebie.♥
♥Jeśli spodoba mi się twój blog- zaobserwuję.♥
♥Nie odpisuję na spamy, ponieważ nie sa one komentarzami.♥